Food
At Five Star Trading Holland you will find a wide assortment of food products, with something for everyone. From crispy crisps and delicious biscuits to the tastiest chocolate, sweets and snacks. Discover flavours from all over the world, from well-known classics to surprising new products. We also have various soups and many more treats for every moment of the day. Whether you are looking for something sweet, savoury or a quick snack, you will find it with us. Check out our extensive range and enjoy the best food products!
Showing 1–32 of 158 results
-
Artu Chicko Crazy Strawberry Chocolate (12 x 50g)
€18,99Add to cart€ 31,65 per kilo -
Bounty Mini's (227g)
€2,35Add to cart€ 10,35 per kilo -
Coertjens Chicken Ragout (425g)
€4,05Add to cart€ 9,53 per kilo -
Coertjens Goulash (425g)
€5,30Add to cart€ 12,47 per kilo -
Coertjens Meatballs in Tomato Sauce (425g)
€3,54Add to cart€ 8,33 per kilo -
Coertjens Stew Meat (425g)
€4,23Add to cart€ 9,95 per kilo -
Cookie Pop Popcorn Oreo (149g)
€3,99Add to cart€ 26,78 per kilo -
D&L Americaine Sauce (6 x 300 ml)
€16,95Read more€ 9,42 per liter -
D&L Diablo Sauce (6 x 300 ml)
€16,95Add to cart€ 9,42 per liter -
D&L Mayonnaise with egg (6 x 450 ml)
€23,99Add to cart€ 8,89 per liter -
D&L Tomato Sweet Onion Sauce (6 x 300 ml)
€16,95Add to cart€ 9,42 per liter -
Dubai Choco Crunchy Pistachio Bar (55g)
€2,99Add to cart€ 54,36 per kilo -
Freeze Dried Candy Sour (30 x 50g)
€29,95Add to cart€ 19,97 per kilo -
Freeze Dried Candy Sweet (30 x 50g)
€29,95Add to cart€ 19,97 per kilo -
Hamlet Bar I Love You (45g)
Original price was: €1,75.€0,49Current price is: €0,49.Add to cart€ 10,89 per kilo -
Hamlet Belgian Flake Truffle Assorted (300g)
Original price was: €7,49.€4,99Current price is: €4,99.Add to cart€ 16,63 per kilo -
Hamlet Belgian Praline Collection (200g)
Original price was: €4,75.€2,49Current price is: €2,49.Read more€ 12,45 per kilo -
Hamlet Belgian Pralines "I Love You" (100g)
Original price was: €2,99.€0,99Current price is: €0,99.Add to cart€ 9,90 per kilo -
Hamlet Belgian Pralines Valentine's Day (200g) Pink
Original price was: €4,99.€2,49Current price is: €2,49.Add to cart€ 12,45 per kilo -
Hamlet Belgian Pralines Valentine's Day (250g)
Original price was: €6,99.€3,49Current price is: €3,49.Add to cart€ 13,96 per kilo -
Hamlet Belgian Pralines Valentine's Day Luxury (250g) with bow
Original price was: €7,99.€4,99Current price is: €4,99.Add to cart€ 19,96 per kilo -
Hamlet Belgische Pralines Hearts (195g) Hazelnut
Original price was: €4,99.€2,49Current price is: €2,49.Add to cart€ 12,77 per kilo -
Hamlet Chocolate Thins Dark (100g)
Original price was: €2,99.€2,49Current price is: €2,49.Add to cart€ 24,90 per kilo -
Hamlet Cupido Cherises (125g)
Original price was: €4,49.€1,99Current price is: €1,99.Add to cart€ 15,92 per kilo -
Hamlet Easter Caramel Mini's (175g)
Original price was: €3,99.€1,99Current price is: €1,99.Add to cart€ 11,37 per kilo -
Hamlet Easter Figures with Praline Filling (195g) hazelnut filling
Original price was: €4,39.€1,99Current price is: €1,99.Add to cart€ 10,21 per kilo -
Hamlet Filled Easter Eggs (350g) hazelnut filling
Original price was: €3,99.€1,99Current price is: €1,99.Add to cart€ 5,69 per kilo -
Haribo Appelringen Silo (1.200Gr.) Apple Rings
Original price was: €6,99.€6,49Current price is: €6,49.Add to cart€ 5,41 per kilo -
Haribo Bananas Silo (1.050 Gr.)
Original price was: €6,99.€6,49Current price is: €6,49.Add to cart€ 6,18 per kilo -
Haribo Candy Mix Silo (550g)
€3,35Add to cart€ 6,09 per kilo -
Haribo Candy Mix Silo (6 x 550g)
€17,95Add to cart€ 5,44 per kilo -
Haribo Dropmix Silo (550G.)
€3,75Add to cart€ 6,82 per kilo
Soft drinks
Energy drinks
Ice tea
USA drinks
Sugar free drinks
Dairy
Juices
Syrup
Drink packs
Water
Chips
Chocolate
Preserves
Cookies
Nuts
Breakfast
Party sauces
Snacks
Candy
Noodles
Soup
USA food
Willis
Cups
Filter coffee
Coffee beans
Coffee pads
Sugar, milk & co
Instant coffee
Tea
Sport drinks
Sport snacks