Chips
At Five Star Trading Holland, we have a wide assortment of crisps, popcorn and more for any snack lover. Discover the tastiest crisps in a variety of flavors, from classic salty to bold and exotic varieties. We also offer crunchy popcorn, perfect for a movie night or snack. With well-known brands and unique products from home and abroad, there is always something new to try. Whether you like savoury, spicy or sweet, we have the ideal snack for every moment. Browse our extensive range and enjoy the best crunchy treats!
Showing all 30 results
-
Cookie Pop Popcorn Oreo (149g)
€3,99Add to cart€ 26,78 per kilo -
Herr's Crunchy Cheestix Carolina Reaper Flavored Extra Hot (227 g. USA)
€3,69Add to cart€ 16,26 per kilo -
Herr's Jalapeno Flavored Cheese Curls (170 g. USA)
€3,69Read more€ 21,71 per kilo -
Hot Chip Challenge (2,5g)
€5,99Add to cart€ 2 396,00 per kilo -
Hot Chip Challenge Pack (1 x 24g/1 x 8g/1 x 2,5g)
Original price was: €17,97.€13,99Current price is: €13,99.Add to cart€ 405,51 per kilo -
Hot Nut Challenge (24g)
€5,99Add to cart€ 249,58 per kilo -
Jimmy's Sweet Chili BBQ Popcorn with Tabasco (21 x 24 gr.)
€13,99Read more€ 27,76 per kilo -
Lay's Max Argentinian Style Grilled Steak Chips (10 x 185g) WC-Special
Original price was: €19,99.€14,49Current price is: €14,49.Add to cart€ 7,83 per kilo -
Lay's Max Holland-Style Patatje Mayo-Pinda Chips (10 x 185g) WC-Special
Original price was: €19,99.€14,49Current price is: €14,49.Add to cart€ 7,83 per kilo -
Lay's Max Naturel Chips (5 x 185 gr.)
€11,99Add to cart€ 12,96 per kilo -
Lay's Max Paprika Chips (5 x 185 gr.)
€11,99Read more€ 12,96 per kilo -
Lay's Party Mix (15 bags)
€4,89Read more€ 11,85 per kilo -
Pringles Cheese & Onion (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Cheesy Cheese (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Hot & Spicy (12 x 40 gr.)
€7,45Add to cart€ 15,52 per kilo -
Pringles Hot & Spicy (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Hot Flamin' Cheese & Chilli (6 x 160 gr.)
€9,30Add to cart€ 9,69 per kilo -
Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs (6 x 160 gr.) BBD 10/09/26
Original price was: €9,30.€6,99Current price is: €6,99.Add to cart€ 7,28 per kilo -
Pringles Ketchup (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Mystery Flavour Fallout 76 (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Original (12 x 40 gr.)
€7,45Add to cart€ 15,52 per kilo -
Pringles Original (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Paprika (12 x 40 gr.)
€7,45Add to cart€ 15,52 per kilo -
Pringles Paprika (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Pizza (19 x 165g)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Sour Cream & Onion (12 x 40 gr.)
€7,45Add to cart€ 15,52 per kilo -
Pringles Sour Cream & Onion (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Pringles Texas BBQ Sauce (12 x 40 gr.)
€7,45Add to cart€ 15,52 per kilo -
Pringles Texas BBQ Sauce (19 x 165 gr.)
€29,45Add to cart€ 9,39 per kilo -
Salt Chip Challenge (8g)
€5,99Add to cart€ 748,75 per kilo
Soft drinks
Energy drinks
Ice tea
USA drinks
Sugar free drinks
Dairy
Juices
Syrup
Drink packs
Water
Chips
Chocolate
Preserves
Cookies
Nuts
Breakfast
Party sauces
Snacks
Candy
Noodles
Soup
USA food
Willis
Cups
Filter coffee
Coffee beans
Coffee pads
Sugar, milk & co
Instant coffee
Tea
Sport drinks
Sport snacks