Remia Friteslijn Truffel (6 x 350 ml)
Merk: RemiaOntdek de verfijnde smaak van Remia Friteslijn Truffel – een luxe saus met een elegante twist. Met slechts 5% vet geniet u van een romige structuur en de karakteristieke, aardse smaak van truffel, maar dan in een lichtere variant.
Deze saus is perfect om friet, snacks of gerechten naar een hoger niveau te tillen. De subtiele truffeltonen zorgen voor een rijke en bijzondere smaakbeleving, ideaal voor wie nét dat beetje extra zoekt.
Remia Friteslijn Truffel, 6 flessen van 350ml
Ingrediënten: water, natuurazijn, maiszetmeel, inuline, raapolie 4%, vrije uitloop eigeel, truffel 2,3% gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), suiker, zout, knoflook, specerijen, aroma, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, voedingszuur: citroenzuur, conserveermiddel: kaliumsorbaat, zoetstof: sucralose, antioxidant: E385, kleurstof: betacaroteen.
| Gemiddelde voedingswaarden per: | 100 g |
| Energie | 412 Kj/99 kcal |
| Vet | 5,3 g |
| Waarvan verzadigd | 0,6 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| Waarvan suikers | 2,3 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 1,7 g |
Remia kopen bij Five Star Trading Holland
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering
- Uitgebreid assortiment
- Niet goed, geld terug
Fabrikant/distributeur
Remia Consumentenservice
Antwoordnummer 32,
Den Dolder
3720 ZC
Nederland
Frisdranken
Energie dranken
IJsthee
USA dranken
Suikervrije dranken
Zuivel
Vruchtensap
Siroop
Drinkpakjes
Water
Chips
Chocolade
Conserven
Koek
Noten
Ontbijt
Partysauzen
Snacks
Snoepgoed
Noedels
Soep
USA food
Willis
Cups
Filterkoffie
Koffiebonen
Koffiepads
Suiker, melk & co
Instant- en oploskoffie
Thee
Sportdranken
Sportsnacks
