Remia Friteslijn Licht & Romig (6 x 350 ml)
Merk: RemiaEAN: 8710448694632
Ontdek de heerlijke smaak van Remia Friteslijn Licht & Romig – de perfecte keuze voor wie bewust wil genieten. Deze fritessaus bevat slechts 5% vet, waardoor u kunt genieten van een romige en volle smaak, maar dan een stuk lichter.
Deze saus is ideaal voor bij friet, snacks of als smaakvolle toevoeging aan diverse gerechten. Dankzij de uitgebalanceerde receptuur levert deze saus de vertrouwde kwaliteit van Remia, met een verlaagd vetgehalte.
Remia Friteslijn Licht & Romig, 6 flessen van 350ml
Ingrediënten: water, natuurazijn, maiszetmeel, inuline, raapolie 4%, suiker, vrije uitloop eigeel, gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), zout, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, kleurstof: betacaroteen, conserveermiddel: kaliumsorbaat, aroma, voedingszuur: citroenzuur, zoetstof: sucralose, antioxidant: E385.
| Gemiddelde voedingswaarden per: | 100 g |
| Energie | 410 Kj/99 kcal |
| Vet | 5,3 g |
| Waarvan verzadigd | 0,6 g |
| Koolhydraten | 10 g |
| Waarvan suikers | 3,3 g |
| Eiwitten | 0,6 g |
| Zout | 1,6 g |
Remia kopen bij Five Star Trading Holland
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering
- Uitgebreid assortiment
- Niet goed, geld terug
Fabrikant/distributeur
Remia Consumentenservice
Antwoordnummer 32,
Den Dolder
3720 ZC
Nederland
Frisdranken
Energie dranken
IJsthee
USA dranken
Suikervrije dranken
Zuivel
Vruchtensap
Siroop
Drinkpakjes
Water
Chips
Chocolade
Conserven
Koek
Noten
Ontbijt
Partysauzen
Snacks
Snoepgoed
Noedels
Soep
USA food
Willis
Cups
Filterkoffie
Koffiebonen
Koffiepads
Suiker, melk & co
Instant- en oploskoffie
Thee
Sportdranken
Sportsnacks
