Remia Friteslijn Knoflook (6 x 350 ml)
Merk: RemiaEAN: 8710448642381
Geniet van de volle, romige smaak van Remia Friteslijn Knoflook – speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van een heerlijke knoflooksmaak met een lichtere twist. Met slechts 5% vet is deze saus een verantwoorde keuze, zonder dat u hoeft in te leveren op smaak.
De zachte knoflooktonen zorgen voor een rijke en hartige beleving, perfect bij friet, snacks of als smaakmaker bij diverse gerechten. Dankzij de uitgebalanceerde receptuur combineert Remia Friteslijn Knoflook het beste van twee werelden: genieten én bewust kiezen.
Remia Friteslijn Knoflook, 6 flessen van 350ml
Ingrediënten: water, natuurazijn, maiszetmeel, raapolie 4%, knoflook 3,3%, inuline, vrije uitloop eigeel, suiker, gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), zout en zeezout, kruiden, knoflookpoeder 1,0%, knoflookpuree 1,0%, aroma, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, uipoeder, conserveermiddel: kaliumsorbaat, voedingszuur: citroenzuur, zoetstof: sucralose, antioxidant: E385.
| Gemiddelde voedingswaarden per: | 100 g |
| Energie | 412 Kj/99 kcal |
| Vet | 5,3 g |
| Waarvan verzadigd | 0,7 g |
| Koolhydraten | 9,7 g |
| Waarvan suikers | 2,4 g |
| Eiwitten | 0,9 g |
| Zout | 1,5 g |
Remia kopen bij Five Star Trading Holland
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering
- Uitgebreid assortiment
- Niet goed, geld terug
Fabrikant/distributeur
Remia Consumentenservice
Antwoordnummer 32,
Den Dolder
3720 ZC
Nederland
Frisdranken
Energie dranken
IJsthee
USA dranken
Suikervrije dranken
Zuivel
Vruchtensap
Siroop
Drinkpakjes
Water
Chips
Chocolade
Conserven
Koek
Noten
Ontbijt
Partysauzen
Snacks
Snoepgoed
Noedels
Soep
USA food
Willis
Cups
Filterkoffie
Koffiebonen
Koffiepads
Suiker, melk & co
Instant- en oploskoffie
Thee
Sportdranken
Sportsnacks
