Durstlöscher Eistee Waldfrucht (12 x 0,5 Liter drinkpakjes) IJsthee Bosvruchten
Merk: DurstlöscherEAN: 4100060041336
Durstlöscher Eistee Waldfrucht is een heerlijke en verfrissende ijsthee met de zoete en licht frisse smaak van bosvruchten. Deze dorstlesser combineert de zachte bitters van zwarte thee met het rijke aroma van verschillende rode vruchten, waardoor u een perfecte balans ervaart tussen frisheid en fruitige zoetheid.
Ideaal om te drinken onderweg, tijdens werk of studie, of op een warme dag. Durstlöscher Eistee Waldfrucht wordt geleverd in handige, compacte pakjes met rietje, zodat u deze ijsthee gemakkelijk overal mee naartoe neemt.
De volle en fruitige smaak maakt deze ijsthee geliefd bij jong en oud. Geniet van een heerlijk verfrissend moment bij elke slok, met het gemak dat u van Durstlöscher gewend bent.
Durstlöscher Eistee Waldfrucht, 12 drinkpakjes van 500ml.
Ingrediënten: water, suiker, natuurlijke aroma, kleurstof zwarte wortelsapconcentraat, zuurstof: citroenzuur; Vruchtenthee-extract (0,1%) (van hibiscusbloemen, rozenbottels, citroenschillen, bittere sinaasappelschillen), zuurregelaar: natriumcitraten.
| Gemiddelde voedingswaarden per: | 100 ml |
| Energie | 167 Kj/39 kcal |
| Vet | 0 g |
| Waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9,6 g |
| Waarvan suikers | 9,6 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Durstlöscher kopen bij Five Star Trading Holland
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering
- Uitgebreid assortiment
- Niet goed, geld terug
Fabrikant/distributeur
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64
Rinteln
31737
Duitsland
Frisdranken
Energie dranken
IJsthee
USA dranken
Suikervrije dranken
Zuivel
Vruchtensap
Siroop
Drinkpakjes
Water
Chips
Chocolade
Conserven
Koek
Noten
Ontbijt
Partysauzen
Snacks
Snoepgoed
Noedels
Soep
USA food
Willis
Cups
Filterkoffie
Koffiebonen
Koffiepads
Suiker, melk & co
Instant- en oploskoffie
Thee
Sportdranken
Sportsnacks

