Remia Friteslijn Sriracha (6 x 350 ml)
Merk: RemiaEAN: 8710448642367
Ervaar de pittige twist van Remia Friteslijn Sriracha – dé perfecte saus voor wie houdt van een beetje extra kick. Met slechts 5% vet geniet u van een volle, romige smaak gecombineerd met de kruidige en licht pittige tonen van sriracha.
Deze saus is ideaal voor bij friet, snacks of als smaakvolle toevoeging aan diverse gerechten. De uitgebalanceerde combinatie van romigheid en pit maakt elke hap nét wat spannender, zonder in te leveren op een verantwoorde keuze.
Remia Friteslijn Sriracha, 6 flessen van 350ml
Ingrediënten: water, natuurazijn, maiszetmeel, inuline, raapolie 4%, rode chili pepers 3,4%, vrije uitloop eigeel, knoflook, suiker, gemodificeerd maiszetmeel, mosterd (water, mosterdzaden, natuurazijn, specerijen), zout, citroensap, verdikkingsmiddel: guarpitmeel, aroma, conserveermiddel: kaliumsorbaat, voedingszuur: citroenzuur, specerijen, antioxidant: E385, zoetstof: sucralose, kleurstof: paprika-extract.
| Gemiddelde voedingswaarden per: | 100 g |
| Energie | 414 Kj/99 kcal |
| Vet | 5,3 g |
| Waarvan verzadigd | 0,6 g |
| Koolhydraten | 9,3 g |
| Waarvan suikers | 2,4 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 1,7 g |
Remia kopen bij Five Star Trading Holland
- Achteraf betalen mogelijk
- Snelle levering
- Uitgebreid assortiment
- Niet goed, geld terug
Fabrikant/distributeur
Remia Consumentenservice
Antwoordnummer 32,
Den Dolder
3720 ZC
Nederland
Frisdranken
Energie dranken
IJsthee
USA dranken
Suikervrije dranken
Zuivel
Vruchtensap
Siroop
Drinkpakjes
Water
Chips
Chocolade
Conserven
Koek
Noten
Ontbijt
Partysauzen
Snacks
Snoepgoed
Noedels
Soep
USA food
Willis
Cups
Filterkoffie
Koffiebonen
Koffiepads
Suiker, melk & co
Instant- en oploskoffie
Thee
Sportdranken
Sportsnacks
